A Rocha - nabídka pracovní pozice ekologický lektor

A Rocha hledá obsazení místa ekologického lektora.

Pracovní pozice ekologického lektora pracovníka ideálně schopného také zastat část administrativní práce, zejména psaní a vyhodnocování grantů a to na celý úvazek. Pokud se taková kombinace v jedné osobě nenajde - pak naše výzva platí pro dva pracovníky na kratší - např.  A/ dvoudenní pracovní nasazení - ekovýchova se zaměřením zejména na klimatickou změnu a B/  administrativí pracovník a pomocník se schopnostmi psát a vyhodnocovat granty, krátkodobé DPP smlouvy a jiná administrace např. zpracování účtů pro pokladní deník, vystavování  faktur. Občas i fyzická práce v budově nebo ekozahradě. V pracovním týdnu možnost jednoduchého ubytování. 

Ekovýchova bude probíhat podle zájmu  škol a jiných subjektů v týdnu 2 dny, dvoudenní administrace na centru, jeden den možný i jako homeoffice. Sezónně také fyzická lehčí  práce v ekozahradě, např. při sekání u úklidu trávy, úpravy keřových porostů, čištění rybníčků nebo  jiné práce při úklidech centra. Znalost zejména anglického nebo německého jazyka vítaná, křesťanská orientace života, minimálně však ochota pracovat s křesťany různých církví. Práce jednou měsíčně i během víkendu. Důležité -  Ekovýchova základní a střední školy, v budoucnosti více zaměřená na programy vztahující se ke klimatické změně...

Oblasti odpovědnosti: kromě výukových programů - provoz kanceláře a zaměstnanců, příprava a organizace akcí (konference, semináře, propagace a fundraising, prezentace A ROCHA  navenek, styk s partnery v ČR i v zahraničí. Možnost účasti na konferencích ve světové rodině AR  Nástup v září nebo říjnu t.r. 

V přihlášce prosím uveďte osobní kontakty (e-mail, telefon), strukturovaný životopis,  kontakty na lidi, kteří jsou ochotni o vás poskytnout reference.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu rozhovoru se Správní radou AR v ČR.   

e-mail  psvetlikatarocha [dot] cz tel. 775 042 228 nebo  775 042 221