Zajímá Vás ekologická/environmentální výchova a ochrana životního prostředí?

Aktuality

Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov hledá METODIKA / METODIČKU MÍSTNĚ ZAKOTVENÉHO UČENÍ, KLIMATICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A PROGRAMU „ŠKOLA PRO UDRŽITELNÝ ŽIVOT“
Otevíráme nový ročník Specializačního studia pro školní koordinátory environmentální výchovy.
Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov o.p.s. vás zve na seminář Letní škola místně zakotveného učení, který proběhne 26.-28.8.2024 v Domě obnovy tradic, ekologie a kultury v Horním Maršově.
Středisko ekologické výchovy SEVER pořádá další ročník letního kempu pro mladé aktivní lidi (13 – 18 let), který se koná 8. – 12. 7. 2024 v krásném prostředí našeho střediska v Horním Maršově.
Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s. vás zve na seminář, který proběhne 29.4. nebo 7.5. 2024 9.00 – 14.00 v ZOO Dvůr Králové nad Labem.
Srdečně zveme všechny účastníky zahradních seminářů, kurzů, školních projektů, ale i nové zájemce o zahradní tematiku na Zahradní setkání II., které se koná 31. května – 1. června 2024.
Středisko ekologické výchovy SEVER vás srdečně zve na 30. ročník Dne Země, který se koná v sobotu 27. dubna 2024 v Horním Maršově.
Přidejte se k nám do Střediska ekologické výchovy SEVER Horní Maršov - hledáme FINANČNÍ/HO MANAŽERA/-KU.
SE SEVERem do krkonošské přírody! Přijďte společně strávit týden plný zážitků a poznání v přírodě. Budeme prozkoumávat, co v Krkonoších žije, roste a zažijeme spoustu her a legrace.
SEVER se připojil k Týdnu pro wellbeing na školách, který probíhá od 13. do 20. února 2024. https://tydenprowellbeing.cz/