KONFERENCE "Změňme klima"

I v tomto školním roce se bude konat konference Změňme klima, pořádaná programem Ekoškola vzdělávacího centra TEREZA: 1. února 2023 od 14:00 do 17:00.

Konference je jedinečná tím, že cílí na děti a mladé lidi od 12 let a mluví o změně klimatu přímo k nim: formou i jazykem jim srozumitelným. Letos to bude znamenat 5 inspirativních lidí, z nichž většina je věkově naší cílovce blízká, kteří budou mít příspěvky ve formátu Pecha Kucha a budou sdílet svoje osobní příběhy a zkušenosti s aktivitami na ochranu klimatu. Následovat bude panelová diskuze podle otázek z publika. Na místě (v Praze) očekáváme 100 dětí, a můžou se hlásit i vaše školy.

Zároveň budeme celou konferenci živě streamovat pro další účastníky, a sbírat i od nich dotazy pro panelovku (pomocí Sli.Do). Na stream se samozřejmě můžete přihlásit i vy, vaši kolegové a kolegyně, a kdokoliv další. Pokud budete chtít, můžete udělat Festival Změňme klima: vytáhnout plátno nebo bílou zeď, nakrájet pár jablek a uspořádat promítání streamu nebo záznamu pro další lidi, děti... 

Všechny formy účasti jsou i letos díky SFŽP zdarma.

Podrobnosti najdete na webu Konference.