Seminář pro začínající tvůrce a lektory ekologických výukových programů

SSEV Pavučina a Botič
St, 17/10/2018 - Pá, 19/10/2018

Jedná se o úvodní seminář pro lektory EVVO, zaměřený na ekologické výukové programy (EVP).

Začínající lektoři se na semináři seznámí se základními dokumenty, metodami a nástroji EVVO, pochopí cíle EVVO. Společně poodkryjeme, v čem spočívá práce lektora EVP a jak lze dále rozvíjet a zlepšovat lektorské dovednosti. Účastníci naslechnou v průběhu semináře min. 1 EVP, v následném rozboru programu budou mít příležitost k nácviku poskytování zpětné vazby a budou sledovat linku programu. V závěru semináře si účastníci ve skupinách vyzkouší proces tvorby EVP metodou od cíle k prostředkům, včetně navržení metod hodnocení.

Seminář povede lektorský tým organizace Botič o. p. s., Praha – Mgr. Martina Chvátalová, Bc. Marta Veselá. Cca 1 – 2 týdny před seminářem Vám bude zaslán podrobný program, případně další organizační informace.

Časový harmonogram
Seminář je třídenní. První den semináře začíná obědem ve 12:00 hodin, vlastní programnzačíná nejpozději ve 14:00 hodin, poslední den semináře končí obědem v 12:00 hodin. Pro vydání osvědčení je nutné absolvovat celý seminář v počtu 18 hodin. Pokud odjedete dříve, bude na Vašem osvědčení uveden pouze počet absolvovaných hodin.

Přihlášky
Přijímání přihlášek bude ukončeno, jakmile bude naplněna kapacita semináře, nejpozději však 25. května 2018. Po tomto datu je možné se přihlásit pouze na základě osobní domluvy. S přihlášením neváhejte. Pokud zájem o seminář výrazně převýší jeho kapacitu, vyhrazuje si Pavučina právo dodatečně omezit počet účastníků z jedné organizace.

Kapacita semináře je maximálně 22 účastníků.

Přihlašování probíhá vyplněním přílohy „VZOR_prihlaska“ a zasláním na adresu: infoatpavucina-sev [dot] cz. O přijetí přihlášky budete informováni e-mailem obratem, o přijetí na seminář budete informováni do 31. května 2018.

Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely školení dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souladu se zpracováním osobních údajů.

 

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Seminář je určen pro začínající lektory a tvůrce ekologických výukových programů nabízených zejména školám (mateřským, základním a středním).
Cena:

Účastnický poplatek činí 500 Kč pro členy Pavučiny, pro ostatní účastníky činí 1 000 Kč. Poplatek se hradí předem a je nevratný. V případě, že se přihlášený účastník nebude moci semináře zúčastnit, může jeho vysílající organizace vyslat náhradníka. V ceně účastnického poplatku je strava 5x denně, ubytování a program semináře. Cestu na seminář si účastníci hradí sami.

Účastnický poplatek bude uhrazen na účet Pavučiny na základě vystavené faktury po uzavření přihlašování.

Kontakt:
Blanka Toušková, infoatpavucina-sev [dot] cz
Tel.: +420 721 133 108
Ke stažení: