Lesní klub - představení.

Občanské sdružení Jurta
So, 19/02/2011 - 10:00 - 14:00

Představení "Lesního klubu Jurta" inspirovný dlouholetou tradicí lesních mateřských školek ve světě.

"Lesní klub Jurta" který je provozován Občanským sdružením Jurta zve rodiče a jejich děti na představení přpravovaného Lesního klubu. Akce se koná dne  19. 2. (sobota). Přijeďte  na 10 hodinu do Nebočad (konečná zastávka č. 9) - vzájemně se poznáme, pobavíme se o všem, co Vás bude zajímat, popracujeme si (budujeme zázemí pro klub - stavba dřevěného plata pod jurtu).

Kontaktní osoby : Mgr. Petra Tanglová: +420 725 182 397, Bc. Klára Benešová: +420 774 422 920

Informace o Lesním klubu : Co je lesní klub? Základním znakem lesního klubu je, že většina aktivit probíhá venku. Denní pobyt v přírodě děti otužuje, blahodárně působí na posílení jejich imunity a zlepšení celkové zdravotní kondice. Nevadí nám déšť ani sníh, protože víme, jak se na ně připravit, co vhodného si obléci. V případě dlouhodobého velmi nepříznivého počasí (silné dlouhotrvající deště, třeskuté mrazy apod.) mají děti k dispozici zázemí v podobě vytápěné celoroční jurty.

Chceme nenásilně, přirozeně a celistvě probouzet v dětech zájem o dění kolem sebe tím, že jim umožníme přímý, vlastní kůží vstřebaný prožitek z přírody - na louce, na kopci, v lese, ve vodě...Děti si hrají a zároveň se učí prožitkem.

Skupina dětí ve věku od 3-6 let je vedena 1 pedagogickým pracovníkem a jedním asistentem.

Klíčovým partnerem jsou pro nás rodiče. Nejlépe znají svoje děti a stávají se tak přirozenou součástí týmu - dítě - rodič - pedagog.

Cílová skupina: 
Veřejnost
Děti od 3 do 6 let a jejich rodiče.
Místo konání akce:
Občanské sdružení Jurta, Pěší 9,  Děčín, Nebočady (mapa)
Kontakt:
Občanské sdružení Jurta, Petra Tanglová, petra [dot] tanglovaatjurta [dot] cz
Tel.: +420 725 182 397
Pěší 9, Děčín 33 - Nebočady

Kontakt na pracovnici Občanského sdružení Jurta