Miss kompost 2018

Ekodomov, z. s.
Pá, 01/06/2018 - St, 31/10/2018

My v Ekodomově kompostujeme už patnáct let! A vy spolu s námi prostřednictvím soutěže Miss kompost, která právě vstupuje do svého třináctého ročníku. V naší galerii se to utěšeně plní fotografiemi chytrých, krásných, nápaditých a praktických kompostů, které nám už roky posíláte, a my po letech snažení máme konečně pocit, že už kompostuje (nebo minimálně může kompostovat) opravdu každý. V tomto duchu se nese i slogan naší letošní kampaně: A jak kompostuješ ty?

Neváhejte!

Příležitost předvést ostatním svůj letošní kompost se už nebude opakovat! Soutěž Miss Kompost je určená pro zkušené kompostáře, stejně jako pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli! V téhle soutěži se totiž uplatní nejen krása, ale také vtip, nadšení, nasazení, invence a schopnost improvizovat.

Je to výzva!

Spolu se soutěží startujeme neformální výměnu zkušeností doslova od zahrady k zahradě.  Pojďte do toho a staňte se inspirací pro ty, kteří o skutečném kompostování teprve přemýšlejí. Kompostováním totiž uprázdníte místo v popelnici, dodáte půdě živiny a pomůžete předcházet její erozi, která je příčinou ničivého sucha i povodní.

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování.  Všichni soutěžící se zapíšou do unikátní galerie kompostů, vítězové získají skvělé ceny.

Uzávěrka přihlášek Miss kompost 2018 je 31. 10. 2018

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

Kategorie soutěže

  • Kompost roku: 1., 2. a 3. místo
  • Miss kompost škol: 1. místo
  • Miss kompost Facebook: 1. místo
Cílová skupina: 
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Veřejnost
obrázek
Misskompost