Genius loci

Prázdninová škola Lipnice, z.s.
St, 30/08/2017 - Ne, 03/09/2017

Genius loci je zážitkový kurz Prázdninové školy Lipnice o vztahu k místu, kde žijeme. Pět intenzivních dní na jedinečném místě se silným příběhem pro ty, kteří chtějí získat energii, motivaci a inspiraci pro rozvíjení místa, kde jsou doma.

Je pro Tebe důležité, kde žiješ? Cítíš odpovědnost za to, jak to tam vypadá a jaké vztahy mezi lidmi se kolem formují? Fascinují Tě příběhy, které do sebe mají místa vepsaná, aniž by to bylo na první pohled vidět? Chceš k nim připsat svůj řádek?

Potkej se s lidmi a se sebou. Prožij místo a příběhy. Probuď Genius loci!

Zážitkový kurz, to je čas naplněný hrou, pohybem, zastavením, tvořivými dílnami, happeningy, diskuzemi, přesahem. Je to prostor mimo všední realitu, který nabízí nové příležitosti: Příležitost hlouběji poznat sebe sama. Příležitost setkat se s novými lidmi. Příležitost vystoupit ze stereotypu. Příležitost vyzkoušet si to, co může být v běžném životě nedostupné. Možnost zjistit, že dokážu mnohem více, než si myslím.

Zážitkový kurz je výzva! Intenzivní program. S lidmi i sám se sebou. Venku i vevnitř. Hrábneš si fyzicky i psychicky. Ale neboj se, že to nezvládneš! Čas na odpočinek, jídlo a načerpání nových sil se v každém dni najde a všechny aktivity jsou dobrovolné. Zároveň ale platí: Čím víc do toho dáš, tím víc z toho dostaneš! 

Místa, kde žijeme.
Místa, která nás utváří.
Místa, která utváříme.

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Veřejnost
18+
Místo konání akce:
Rychlebské hory
Cena:

Cena je 3700 Kč - 4700 Kč. Kolik zaplatíš, je na tobě.