Konferenci k environmentální výchově (KONEV)

Lipka, pracoviště Kamenná
St, 02/11/2011 - 08:00 - 16:00

Hlavním téma letošního ročníku je výchova k aktivnímu občanství.

Akce má akreditaci MŠMT č. 23357/2006-25-432.

Dopolední část programu je tvořena několika přednáškovými bloky. Odpoledne se může každý z vás zúčastnit některé z nabízených dílen, zapíšete se do nich během dopoledne. Stravování bude zajištěno v místě konání akce (k dispozici bude také vegetariánská varianta).

Účastníci obdrží osvědčení s akreditací MŠMT, které bude vydáváno na konci akce. V případě absolvování pouze části programu bude vydáno potvrzení o absolvování příslušného počtu hodin.

Jedna z odpoledních dílen bude probíhat v jiných prostorách v blízkém okolí – věnujte, prosím, pozornost místu konání jednotlivých dílen.

O přestávkách mezi programem si můžete prohlédnout materiály vystavené účastníky konference, středisky ekologické výchovy a dalšími organizacemi a také si zakoupit publikace, metodické materiály, didaktické pomůcky, výrobky fair trade apod.

Přihlášku na konferenci naleznete na www.lipka.cz/konev. Vyplněné přihlášky nám, prosím, doručte do 21. října 2011 e-mailem nebo poštou Storno přihlášky zasílejte pouze e-mailem. Zajištění náhradníka vítáme.

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Místo konání akce:
Kancelář veřejného ochránce práv, (tramvaj č. 4 z Hlavního nádraží, zastávka Obilný trh), Údolní 39,  Brno (mapa)
Cena:

Účastnický poplatek: 0 Kč, akce je součástí projektu Praktická environmentální výchova pro pedagogy, reg. č. CZ.1.07/1.3.10/02.0044, který spolufinancuje Evropský sociální fond a státní rozpočet ČR.

Kontakt:
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání, pracoviště Kamenná, Markéta Navrátilová, marketa [dot] navratilovaatlipka [dot] cz
Tel.: +420 543 420 821
Kamenná 20, 639 00 Brno