Velká výzva

Hnutí DUHA
So, 04/06/2011 - 10:00 - 22:00

Ekologická organizace Hnutí DUHA pro vás připravila pohodovou sobotu v pražském parku Kampa. Můžete se těšit na koncerty populárních kapel, divadlo pro děti, farmářský trh, přehlídku technologických vychytávek i setkání se známými osobnostmi. Celým dnem vás provedou moderátoři Petr Vacek a Pavel Anděl.

Dejte si sraz na Kampě. A vezměte i děti.

Dopolední program je určen především pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na Tři nezbedné pohádky v podání Pidivadla a další aktivity. Pro zvídavé děti nebudou chybět ani hry a soutěže o přírodě a životním prostředí. A rodiče? Ti budou mít možnost nakoupit čerstvé potraviny na farmářském trhu.
Zábava pro vás bude na pódiu i mimo něj.

Odpoledne ovládnou festivalové pódium známé kapely jako Mňága a Žďorp nebo Priessnitz.

Projděte si celý program.

Mimo koncerty budou k vidění například energeticky úsporné technologické vychytávky, které vám usnadní život, přitom však sníží znečištění životního prostředí. Své tématické projekty nabídnou nevládní organizace. Chybět nebude ani zajímavé festivalové občerstvení, bio-vege-speciality a samozřejmě dobré točené pivo.
Bavit se a respektovat životní prostředí.

Festival Velká výzva na Kampě nezapomíná také na vysoké standardy ochrany životního prostředí. Proto bude používat elektřinu z obnovitelných zdrojů, samozřejmostí bude i třídění a recyklace všech odpadů.

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Veřejnost
Místo konání akce:
Kampa Park, Malostranské nábřeží 558/1, 118 00 Praha - Malá Strana (mapa)
Cena:

Zdarma.