Bylinková škola - vycházka po Babiččině údolí

CRCS
So, 17/06/2023 - 10:00 - 13:00

Poznávací procházka za bylinkami v Babiččině údolí

Jaro je snad konečně tady a s ním i častější výlety do přírody. Během nich lze spojit příjemné s užitečným. Ptáte se, jak to myslíme? Čtěte dál.

Červen je totiž ideální měsíc pro sběr různých bylinek, které Vám mohou nejen v zimě pomoci s různými neduhy. Zároveň si jimi můžete oživit jídelníček a obohatit jej o spoustu vitaminů, než budou k dispozici čerstvé ovoce a zelenina, ať už z vlastní zahrádky nebo od místních pěstitelů.

Nachystali jsme pro Vás proto vycházku rozkvetlým Babiččiným údolím, během které budeme určovat a ochutnávat bylinky, na které narazíme. Povíme si o jejich účincích, využití i možnostech zpracování.

Akce se koná v sobotu 17. června od 10 hodin, sraz je na začátku Bažantnice, u „klikotoče“. Vydáme se podél řeky směrem k Ratibořicím a uděláme si malý pěší okruh. Akce potrvá zhruba tři hodiny.

Pro předem přihlášené účastníky budou připraveny materiály. Rozmyslíte-li se však až na poslední chvíli, dorazte klidně také, jen si, prosím, v tomto případě vezměte s sebou tužku a papír, ať si máte kam zapisovat poznámky.

Cílová skupina: 
Veřejnost
Kontakt:
CRCS , Marta Kmoníčková, marta [dot] kmonickovaatcentrumrozvoje [dot] eu
Tel.: +420 733 538 500
Křenkova 477, 552 03  Česká Skalice
obrázek