Veletrh ekologické výchovy

STŘEVLIK
Po, 26/08/2019 - Čt, 29/08/2019

Letošní, již 26. ročník veletrhu EVVO je zaměřen na problematiku dost pocuchaného vodního režimu a stavu krajiny a očekávaných klimatických změn. Cílem je provázání odborných témat a jejich přenos do vzdělávání. Připravili jsme pro vás výběr odborných přednášek, praktických ukázek i metodických workshopů, nezapomněli jsme
ani na čas pro hry, povídání a zábavu.

Co vás čeká?

Veletrh připravili a program ve spolupráci zajišťují STŘEVLIK Hejnice a SEV Divizna Liberec. Ubytování a večerní program je vždy v Hejnicích, v úterý a ve středu se denní program koná paralelně v Hejnicích a v Liberci.

 

Liberec nebo Hejnice?

Tak to si budete muset vybrat sami! Každopádně na celý den, protože účastníci programu v Liberci odjíždí autobusem z Hejnic po snídani a vrací se až na večeři.

 

Přihlašování

Kapacita jednotlivých programů (s výjimkou úvodní diskuse) byla stanovena na 20 účastníků. Až do 30. 6. 2019 lze rezervace na jednotlivé bloky měnit dle volné kapacity.
Od 1. 7. 2019 je přihlašování uzavřené a všechny rezervace jsou považovány za závazné. Při neúčasti přihlášených bez zajištění náhradníků budou účtovány stornopoplatky.

 

Ubytování

Ubytování je zajištěno buď přímo ve STŘEVLIKu nebo v internátu SŠHL v Hejnicích ve 2-10 lůžkových pokojích. Pokoj si můžete vybrat v rezervačním formuláři, kde uvidíte
i budoucí spolubydlící. Součástí ubytování je i snídaně, není ji tedy nutné objednávat zvlášť. Pokud se na vás již nedostala kapacita ubytování, rádi vás uvidíme třeba se stanem.

 

Stravování

Stravování je zajištěno v býložravé a všežravé variantě, snídaně budou formou švédských stolů, co si kdo uloví. Obědy a večeře v příslušné variantě si rezervujte
ve formuláři. Snídaně jsou rezervovány jako součást ubytování.

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Cena: 1800 Kč

Počet dní
člen Pavučiny 
nečlen Pavučiny

1
500,-
700,-

2
800,-
1 400,-

3
1 100,-
1 800,-