Speciální setkání lídrů vzdělávacích akcí: Jak hledat synergie a jak mapovat dopad

Úspěch pro každého žáka
Út, 03/10/2017 - 10:00 - 16:00

Setkání lídrů iniciativy Úspěch pro každého žáka.

Vzhledem k tomu, že se rozrůstá počet akcí nabízejících vzdělávací témata pro pedagogy i rodičovskou veřejnost, rozhodli jsme se je podchytit, zmapovat a současně podpořit jejich společné působení a koordinaci.

Zveme proto tentokrát speciálně pořadatele vzdělávacích akcí. Pokud mezi ně patříte, budeme rádi, když se setkání zúčastníte.

Přihlásit se budou moci pořadatelé větších vzdělávacích akcí jednorázového charakteru (konané cca 1-2x ročně), typu konference, festivaly, letní školy, učitelské lázně apod. Zajímají nás akce, které jdou napříč školami, akce pro pedagogy, akce aspirující na vytvoření tradice v podobě každoročního opakování. Nejde nám v tuto chvíli o akce interního vzdělávání v rámci DVPP.

Na setkání budete moci sdílet nejen, na koho akcemi cílíte, co jimi chcete způsobit, s čím se při jejich organizaci potýkáte. Ale také jak zjišťujete a hodnotíte dopady těchto akcí. K hodnocení dopadu představíme i pohled vycházející z odborných studií. Neopomeneme také téma propagace akcí (i vzájemné propagace) a šíření jejich výstupů. A společně budeme hledat možnosti, jak posílit synergický dopad našich vzdělávacích akcí na zlepšení kvality vzdělávání v ČR.

Na setkání lídrů a následně po něm se také pokusíme vytvořit online mapu a kalendář inovativních vzdělávacích akcí v České republice.

CHCETE SE ZÚČASTNIT SETKÁNÍ? Prosíme o předběžné nezávazné vyjádření Vašeho zájmu do úterý 4. července 2017. Vašemu zájmu následně přizpůsobíme kapacitu prostor i program. Pozvánky s možností závazné přihlášky pak od nás obdržíte začátkem září.

KTERÉ POŘADATELE CHCETE POTKAT? Navrhněte prosím akce/pořadatele, které bychom měli na setkání pozvat.

PŘEDBĚŽNĚ SE PŘIHLÁSIT a/nebo NAVRHNOUT POŘADATELE můžete zde.

Cílová skupina: 
Pedagogičtí pracovníci
Ostatní profesní a zájmové skupiny
Místo konání akce:
Centrum současného umění DOX, Poupětova 1,  Praha 7